فلاش تانک توکار ان اس کی NSK – انواع فلاش تانک توکار

فلاش تانک توکار نوا Nova
فلاش تانک توکار نوا Nova – انواع فلاش تانک توکار
شهریور ۷, ۱۳۹۷
ژوپیتر کاسه وال هنگ
کاسه وال هنگ ژوپیتر
شهریور ۷, ۱۳۹۷

فلاش تانک توکار ان اس کی NSK – انواع فلاش تانک توکار

فلاش تانک توکار ان اس کی NSK

جزئیات فلاش تانک توکار ان اس کی NSK

فلاش تانک توکار ان اس کی NSK
قابلیت تحمل وزن تا ۴۰۰ کیلو گرم
دارای کلید در طرحهای مختلف
عایق رطوبتی
صرفه جویی در مصرف آب
۵ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
قابلیت نصب سریع و آسان
ضخامت ۸ سانتیمتر

مخازن فلاش تانک توکار ان اس کی NSK

مخازن معمولا شامل مکانیسمی برای آزاد کردن آب از مخزن و یک دریچه اتوماتیک است که اجازه می دهد مخزن به طور خودکار دوباره پر شود.

این سیستم مناسب برای مکان هایی که فشار آب به اندازه کافی تامین نمی شود مناسب است. مخزن فلاش تانک توکار ان اس کی NSK برای تامین مقدار زیادی آب در یک زمان کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد. مخزن معمولا بین ۶ تا ۱۷ لیتر ظرفیت دارد. مخزن ذخیره معمولا روی کاسه مستقر می شود، هر چند برخی از مخازن روی دیوار نصب شده اند و چند فوت بالاتر از کاسه برای افزایش فشار آب در هنگام ورود به کاسه استفاده می شوند. فلاش تانک های توکار شرکت خوشنام درون دیوار قرار می گیرد و شما تنها با زدن یک دکمه بر روی دیوار عمل تخلیه را انجام می دهید.

انواع فلاش تانک توکار ان اس کی NSK

به طور کلی ۲ نوع فلاش تانک توکار وجود دارد که شامل فلاش تانک های توکار بدون فریم و فلاش تانک توکار با فریم هستند. فریم های فلاش تانک ها نیز خود متفاوت و بر اساس نیاز تولید میشود. وظیفۀ فریم ها که دور فلاش تانک قرار دارند، اتصال سرویس فرنگی دیواری ( وال هنگ ) به آن و قابلیت تحمل وزن می باشد. پس اگر فلاش تانک توکار جهت اتصال سرویس فرنگی به دیوار ( بدون تماس با سطح زمین که به آن وال هنگ می گویند ) نیاز است بایستی از فلاش تانک های با فریم استفاده کرد. لازم به ذکر است که در بین فلاش تانک های توکار با فریم هم دو نوع فلاش تانک نیم فریم ( فریم گالوانیزه هم میگویند ) و فلاش تانک توکار تمام فریم  وجود دارند. نکتۀ مهم در اینجا انتخاب صحیح این نوع فلاش تانک ها در محیط و شرایط ساخت هر پروژه هست.

اگی می خوهید سرویس بهداشتی زیبا با فضای بزرگ تر داشته باشید، یکی از کار ها استفاده از فلاش تانک توکار می باشد. با این کار در فضای خود بسیار صرفه جویی می کنید. شرکت خوشنام سانیتاری به شما کمک خواهد کرد تا مراحل انتخاب و مشاوره را به راحتی طی کنید. شاید سرویس بهداشتی شما بسیار کوچک باشد و یا از استحکام دیوار های خود اطلاع کافی ندارید ، برای ساده شدن این مشکلات می توانید با مشاوران شرکت صحبت کنید تا از انجام صحیح کار اطلاع پیدا کنید.

فلاش تانک توکار نوا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *